Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dyżur wakacyjny - terminy

Od 4 kwietnia od godziny 12.00 rozpoczynają się zapisy na dyżur wakacyjny, wnioski wypełniamy w systemie zapisów na dyżur do dnia 19 kwietnia do godz. 20.00.

Dzieci, które uczestniczyły w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub klas I szkół podstawowych korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacji. Dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "zarejestruj się".

Wniosek podpisany profilem zaufanym rodzice przekazują za pośrednictwem systemu, bez konieczności dostarczenia wersji papierowej. Pozostałe wymagają złożenia papierowej wersji wniosku do przedszkola/placówki wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów. Wnioski w wersji papierowej można składać do 20 kwietnia do godziny 16.00.

W dniu 10 maja o godz. 13.00 udostępniona zostanie informacja o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur, potwierdzeniem korzystania z dyżuru, do którego dziecko zostało zakwalifikowane będzie wniesienie opłaty za żywienie - wpłata do 24 maja. Informacja o przyjęciu dziecka będzie dostępna 30 maja o godz. 13.00.

Więcej informacji na temat dyżurów wakacyjnych znajdziecie Państwo na stronach Biura Edukacji m. st. Warszawy. Wszelkie informacje dostępne są także w przedszkolu na tablicy w wejściu do placówki.