Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

45. urodziny przedszkola i Dzień Edukacji Narodowej

Miniony piątek, 14 października, był jednym wielkim świętem dla naszej przedszkolnej społeczności. Obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej oraz nasza placówka świętowała swoje 45 lat istnienia. W tym dniu odwiedziło nas dużo gości, m.in. pan Leszek Baraniewski - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wawer, pani Agnieszka Wójcik - Radna Dzielnicy Wawer, pani naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Wawer Renata Potrzebowska, przewodnicząca Komisji Oświaty Helena Kroszczyńska, przedstawiciele z Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty, nasi przyjaciele z Domu Dziennego Pobytu Caritas, przedstawiciele Rady Rodziców naszego przedszkola, dyrektorzy wawerskich placówek oświatowych oraz byli pracownicy i sympatycy naszej placówki. Na scenie zaprezentowały się dwie najstarsze grupy z pięknymi wystąpieniami – cały dzień był szczególny i niezwykle poruszający. W stworzonej prezentacji wróciliśmy wspomnieniami do początków naszego przedszkola oraz do osób, które tworzyły placówkę od podstaw. Zwieńczeniem imprezy – jak przystało na urodziny – był przepyszny tort, którym wszyscy zostali poczęstowani. Oprócz świętowania jubileuszu placówki pani Dyrektor wręczyła nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielkom i pracownikom obsługi. Co więcej, specjalna nagroda Burmistrza Dzielnicy Wawer przypadła naszej pani wicedyrektor p. Izabeli Staszałek. Bardzo dziękujemy za obecność, miłe słowa, piękne prezenty oraz wsparcie jakie otrzymujemy na co dzień.