Przedszkole otwarte na zmianę

       Nasze przedszkole brało udział w III edycji projektu "Przedszkole w trakcie zmiany" przy współpracy z Towarzystwem Rozwijania Aktywności Dzieci "SZANSA". W ramach realizacji projektu nauczycielki z naszego przedszkola – pani Alicja Kliczek, pani Joanna Mućko, pani Małgorzata Józwiak opracowały autorski program edukacyjny "Dziecko samodzielne to dziecko pewne siebie i niezależne', który jest realizowany w bieżącym roku szkolnym we wszystkich grupach. Sprawozdanie z realizowanego programu zaprezentowane zostało podczas seminarium "Trzy wymiary edukacji przedszkolnej"  zorganizowanego przez w/w Towarzystwo "Szansa" w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie.

  Otrzymaliśmy certyfikat "Przedszkole otwarte na zmianę", który wręczyła nam Mazowiecka Kurator Oświaty pani Aurelia Michałowska.

pr5  pr7  pr4

Skip to content