Jubileusz 40-lecia Przedszkola nr 338

W dniu 19 maja 2017 roku odbyła się uroczystość obchodów 40-lecia powstania Przedszkola nr 338, które od 2014 roku nazywa się "Sosnowa Stacyjka". Do przedszkola przybyło bardzo dużo gości, między innymi: Burmistrz Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy  pan Łukasz Jeziorski, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Wawer pani Renata Potrzebowska, Dyrektor DBFO Dzielnicy Wawer pani Anna Piwowarek, dyrektorzy wawerskich szkół i przedszkoli, przyjaciele i byli wychowankowie przedszkola.

Najgoręcej witanymi gośćmi byli: pani Walentyna Gąsowska, która przez 29 lat pełniła funkcję dyrektora, oraz emerytowani pracownicy przedszkola. Otrzymaliśmy wiele pięknych, urodzinowych prezentów, a od Zarządu Dzielnicy Wawer tablicę multimedialną, z której będą korzystać nasze przedszkolaki.

Podczas prezentacji można było dowiedzieć sie o historii przedszkola, a dzieci śpiewem, tańcem i piosenką "opowiedziały" o przedszkolu. Każdy gość na pożegnanie otrzymał sadzonkę sosny oraz sok z młodych pędów sosen.

jub2 DSC07962 jub7

jub11 jub8