Kadrę stanowią:
Pani Izabella Rudzka– Dyrektor Przedszkola nr 338 od września 2009 r. W latach 2001-2009 pełniła funkcję zastępcy dyrektora naszej placówki. Ponad 20 lat stażu pracy pedagogicznej. Ukończyła:
  • 6- letnie Studium Nauczycielskie- kierunek wychowanie przedszkolne,
  • Wydział Pedagogiczny UW kierunek- edukacja początkowa,
  • Studia podyplomowe na UW w zakresie:
Edukacji elementarnej, Polityki i Zarządzania Oświatą, ponadto ukończyła Kwalifikacyjny kurs pedagogiczno- metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie oraz posiada dyplom poświadczający zaawansowaną znajomość języka angielskiego (CAD) wydany przez Uniwersytet Cambridge.
Miłośniczka: wycieczek rowerowych, powieści kryminalnych, malarstwa, dobrej muzyki, tekstów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.
Joanna Mućko
Pracę w Przedszkolu Nr 338 podjęłam w 1992 r., tuż po ukończeniu Studium Nauczycielskiego. W zawodzie nauczyciela pracuję od ponad 20 lat. W ciągu tych lat ukończyłam studia licencjackie – wychowanie przedszkolne oraz magisterskie – pedagogika ogólna. Wykonywanie pracy nauczyciela to spełnienie jednego z wielu moich dziecięcych marzeń. Lubię tę pracę, sprawia mi ona wiele radości i daje satysfakcję.
Izabela Agata Staszałek– Jestem nauczycielem od ponad 20 lat. Początkowo pracowałam w szkole podstawowej w tzw. „zerówce” , jednak to przedszkole stało się dla mnie miejscem, gdzie kontakt i praca z dziećmi sprawiła mi dużo radości. Ukończyłam licencjat o specjalności pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną. Studia magisterskie o specjalności pedagogika korekcyjna i wczesnoszkolna ukończyłam w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyłam Kurs Kwalifikacyjny „Zarządzanie oświatą”. Przez wiele lat pracowałam w Przedszkolu Nr 348, a od 01.09.2001r. pracuję w Przedszkolu Nr 338. Od września 2009 roku pełnię funkcję zastępcy dyrektora.
Anna Radomska– W Przedszkolu Nr 338 jestem zatrudniona od 1.09.1986 roku zaraz po ukończeniu Studium Wychowania Przedszkolnego. Miła i rodzinna atmosfera panująca w moim przedszkolu sprawiła, że pracuję tu już ponad 20 lat. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku pedagogika przedszkolna i otrzymałam tytuł licencjata. Ukończyłam także Wyższą Szkołę Humanistyczną i otrzymałam tytuł magistra. Jestem nauczycielem mianowanym.
Bożena Pyra– Pracę w Przedszkolu Nr 338 rozpoczęłam 1.02.1986 roku będąc na praktyce dyplomowej. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną, mam tytuł magistra. Jestem nauczycielem mianowanym.
Dominika Mroczek – ukończyłam SGGW w Warszawie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, a obecnie jestem na studiach magisterskich z wczesnego nauczania języka angielskiego na UW w Warszawie. W Przedszkolu 338 pracuję od września 2011 roku, a dużo wcześniej stawiałam tutaj pierwsze kroki jako przedszkolak. Bardzo lubię pracę z małymi dziećmi. Oprócz tego moją pasją są podróże.
Alicja Kliczek – ukończyłam polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, oraz pedagogikę przedszkolną z terapią zaburzeń rozwojowych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Praca z małymi dziećmi jest spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa, a jak wiadomo kiedy się czegoś mocno pragnie to cały świat pomaga w realizowaniu marzeń.  Jestem molem książkowym, uwielbiam chodzić po górach, a moją największą pasją jest córka, Antosia.
Marta Banasiewicz– w przedszkolu pracuję od kilku lat, gdzie jako pomoc nauczyciela zdobyłam doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Ukończyłam studia pedagogiczne zdobywając tytuł magistra, a zdobyte wykształcenie pozwoliło mi na pełnienie funkcji wychowawcy grupy przedszkolnej.
Małgorzata Prośniak– ukończyłam Wydział Edukacji Muzycznej w Akademii Muzycznej im. F. Chopina. Przez wiele lat prowadziłam zajęcia z rytmiki w przedszkolach, a także różnorodną działalność pedagogiczną. Moją pasją jest praca z małymi dziećmi, dlatego ukończyłam studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego i rozpoczęłam pracę jako nauczyciel w przedszkolu.
Małgorzata Józwiak– ukończyłam z tytułem licencjata Państwową Wyższa Szkołę Zawodową w Płocku na specjalności edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Następnie studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej    im. M. Grzegorzewskiej  na specjalności pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie /Oligofrenopedagogika/.
Martyna Bogusz – nauczyciel kontraktowy, magister pedagogiki – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z metodyką nauczania języka angielskiego.

Magdalena Siwak – nauczyciel kontraktowy.

Anna Baran – nauczyciel kontraktowy.

Małgorzata Zając – nauczyciel kontraktowy, magister pedagogiki.

Paulina Młot – nauczyciel stażysta.

Anna Napurka – nauczyciel kontraktowy.

Małgorzata Wawer – nauczyciel mianowany.

Ks. Przemysław Skąpski – nauczyciel kontraktowy – religia.